شرکت فناوری اطلاعات رایان سپهر ماهان

با افتخار ، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ بعنوان یک شرکت طراحی سایت در کرمان آغاز کرده‌ایم.

بیش از 500 پروژه موفق به زبان فارسی و بیش از 20 وبسایت به زبان های مختلف جهان ، بیش از 800 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل و ... از افتخارات ماست.

پیش از شروع طراحی سایت ، باید در رابطه با دامنه ، سرور و زبان‌های برنامه‌نویسی ، اطلاعات کسب کنید. جالب است بدانید که بیش از ۶۰ درصد مشتریانی که با مجموعه ما تماس میگیرند ، پیش از تماس ، طراحی سایت خود را به یک شرکت یا شخص نامعتبر واگذار کرده بودند که متاسفانه خسارت‌های جبران‌ناپذیری به این عزیزان وارد شده بود 😢

برنامه ریزی طراحی سایت در کرمان
برنامه ریزی طراحی سایت در کرمان

ما مشتریان را
هدایت می کنیم

اگر ما خدماتی برای انتشار و یا محصولی برای فروش بخواهیم ارائه دهیم، طراحی وب راهکار مناسبی برای تبلیغ به حساب می آید. رسانه های جمعی مانند روزنامه و تلویزیون  دارای عیوبی هستند بطور مثال تعرفه های آگهی تبلیغات در تلویزیون بسیاربالا است و آگهی در مطبوعات شامل تعداد محدودی میشود.  سایت را هم می توان به عنوان یک تراکت پیشرفته نامید که شامل مزایای بسیاری می باشد و هزینه پایین آن باعث استفاده روز افزون از آن شده است. همچنین بالا بردن اعتبار شرکت، اطلاع از آخرین اخبار، ارتباط موثر بین اعضای یک سازمان، دسترسی شبانه روزی از دیگر مزایای آن است. مزایای ذکر شده از مهمترین دلایل طراحی سایت کرمان می باشد.

 

14+سال تجربه
98+وب سایت
7+کارشناس
99%رضایت مشتری
100

توسعه وب

99

رضایت مشتری

86

تحقیق و توسعه

92

دانش تجربی

شرکت طراحی سایت فناوری اطلاعات رایان سپهر ماهان با طراحی وب ریسپانسیو – واکنش‌گرا – و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند: طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.